میزبانی و هاست

ویژگی‌های منحصر بفرد میزبانی موج سازان

پشتیبانی و بروزرسانی

سرورهای موج سازان دارای مانیتورینگ دائمی هستند، بدین معنی که همواره پرسنل پروسس‌ها و عملیات آنها را کنترل کیفی می‌نمایند تا در صورت وقوع مشکل نرم‌افزاری و نفوذگری، مشکلی برای سایتها پیش نیاید. همچنین نرم‌افزارهای بر روی سرورها دائما بروزرسانی و تطبیق می‌شوند تا هم جدیدترین امکانات برای مشتریان فراهم باشد و هم از معضلات امنیتی/کارایی در امان باشند.

امنیت

در سالهایی که موج سازان سرورهای خود را پشتیبانی نموده و بروزرسانی کرده است، بیش از ۱۰۰ حمله بر روی انها توسط تیم‌های مختلف نفوذگران انجام شده که به غیر از چند مورد آنها مابقی توسط موج سازان خنثی شده است.  لازم به ذکر است که چند مورد موثر نیز به دلیل تنظیمات صحیح سرورها، تنها بر روی سایت مقصد انجام شده و به دیگر سایتها منتشر نشده است.

موج سازان خود استانداردهای نگهداری و مدیریت سرور به صورت امن را در ابعاد بین‌المللی تدوین می‌نماید، و با محدود کردن دسترسی‌ها برای بالا بردن امنیت مخالف است. اکثر مشتریان ما دسترسی کامل به SSH و دیگر سرویس‌های سرور دریافت می‌دارند و در صورتی که سوء استفاده‌ای انجام گیرد یا نفوذگری سیستم را از دست آنها خارج نماید، مانیتورینگ این مهم را نمایان می‌سازد.

سرعت و قدرت

اکثر سرورهای امروزی به صورت اشتراکی استفاده می‌شوند، بدین معنی که یک سیستم سخت افزاری در یک دیتاسنتر، به چندین سیستم نرم‌افزاری تجزیه می‌شود و این سیستم‌ها به صورت جداگانه اجاره داده می‌شوند. منابع اختصاصی هر سیستم مقدار حافظه (RAM) و مقدار دیسک (Disk Space) آن است. منابع مشترک بین سیستم‌ها پهنای باند شبکه، پردازنده و عملیات دیسک است.

سرویس‌های کم کیفیتی، تعداد ماشین مجازی بالایی را بر روی یک سخت افزار معمولی ارائه می‌دهند تا هزینه‌ها بسیار پایین باشد. در این حالت هنگامی که لود کلی سیستم بالا رود (چندین ماشین مجازی در حال اجرای برنامه باشند) که در سرور مجازی مقصد نیز قابل رویت نیست، سرعت پردازنده بسیار کاهش می‌یابد و سایت‌های مشتریان با زمان بسیار کندی سرویس‌دهی می‌شود. نگاه به منابع سرور نیز هیچ اطلاعات مفیدی در اختیار قرار نمی‌دهد.

سرورهای موج سازان بهینه‌سازی شده‌اند و تعداد سایت‌ها و سرورهای مجازی آنها از تعداد معینی فراتر نمی‌رود. همچنین به هر سرور حداقل دو هسته پردازنده اختصاص داده می‌شود تا اگر یک برنامه مخرب هسته‌ای را مشغول کرد، دیگر برنامه‌ها با سرعت قبل به اجرای خود ادامه دهند. در این سرورها سرعت بار شدن صفحات وب و انجام عملیات در اکثر اوقات ثابت و بسیار سریع است.

بسته‌های مناسب

بسته‌های پیشنهادی موج سازان، از نظر کارایی بهینه‌سازی شده‌اند. موج سازان هاستینگ خود را در دو قالب شخصی و تجاری ارائه می‌دهد. هاستینگ‌های تجاری قدرتمند‌تر هستند ولی به دلیل نیاز آنها به پشتیبانی دائمی و کیفیت بهتر، به نسبت هاستینگ‌های شخصی گرانقیمت‌تر هستند. لازم به ذکر است که طبق قوانین موج سازان، هیچ شخص حقوقی و یا سایت حقوقی نمی‌تواند بر روی هاستیگ‌های شخصی سرویس داده شود.

سفارش

جهت سفارش، پس از داشتن دامنه مورد نظر (دامنه را از موج سازان خرید کنید) – که دامنه اصلی سایت شما خواهد بود – یکی از بسته‌های هاستینگ ما را انتخاب نموده فرم سفارش زیر را تکمیل نمایید. در صورتی که قصد دارید بسیار سریع سرویس خود را تحویل بگیرید، هزینه را پیشاپیش پرداخت نموده و در بخش توضیحات رسید ارائه کنید. در صورت عدم موفقیت سفارش، هزینه عودت خواهد شد.

توجه داشته باشید که خرید بسته‌های شخصی برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و دیگر اشخاص حقوقی و نمایندگان آنها مجاز نیست.