گواهینامه امنیتی

موج سازان به عنوان نماینده OWASP (معتبرترین انجمن بین‌المللی امنیت نرم‌افزار و وب) در ایران و همچنین نماینده ISSECO (کمیته بین‌المللی مهندسی نرم‌افزار امن) در ایران، علاوه بر همکاری تخصصی با ISC2 (موسسه اعطا کننده معتبرترین گواهینامه‌های امنیتی) و ISACA (دومین موسسه معتبر گواهینامه‌های امنیتی) امکانات زیر را فراهم نموده است:

ارائه گواهینامه امنیت نرم‌افزار

با بررسی نرم‌افزار تولیدی شما و ویژگی‌های مختلف آن، بر اساس استاندارد OWASP ASVS و بر اساس OWASP Testing Guide و همچنین لیست OWASP Top 10 و همچنین اصول مهندسی نرم‌افزار امن ISSECO، گواهینامه امنیت نرم‌افزاری شما بر اساس سطح کسب شده (۱ الی ۴) صادر می‌گردد.

این گواهینامه در ابعاد بین‌المللی بالاترین رده اطمینان را ایجاد می‌نماید و در حال حاضر حتی سخت‌افزارهای شبکه نیز اقدام به دریافت این گواهی می‌نمایند.

راهنمایی در کسب گواهینامه امنیت فردی

در صورتی که پرسنل شما قصد کسب گواهینامه‌های CEH، CISSP، Security Plus و دیگر گواهینامه‌های امنیتی دارند، تیم  مجرب موج سازان شما را راهنمایی کرده، منابع آموزشی در اختیارتان قرار داده و برای شرکت در آزمون ثبت نام می‌نماید. همچنین بسیاری از این گواهینامه‌ها نیازمند تایید یک فرد دارای گواهینامه هستند که این مهم نیز توسط ما قابل انجام می‌باشد.

توجه داشته باشید که این مدارک بسیار مهم و معتبر هستند، به عنوان مثال دارندگان مدرک CISSP به عنوان معتبرترین مدرک امنیت اطلاعات، در دنیا بالاترین نرخ دستمزد انفورماتیک را به خود اختصاص داده‌اند. (سالیانه ۱۱۰ هزار دلار)

اعطای گواهینامه مهندسی نرم‌افزار امن

موج سازان با همکاری ISSECO امکان برگزاری آزمون‌های مختلف این موسسه در ایران و اعطای گواهینامه مهندسی نرم‌افزار امن به برگزیدگان آزمون‌ها را داراست. لازم به ذکر است که موج سازان بسیاری از سوالات مطرح در این آزمون‌ها را نیز طراحی نموده است.